Serdeczny prezent dla taty

Znalezienie świątecznego prezentu dla taty to bardzo trudne zadanie. Szczególnie gdy ważne jest, aby obdarowanemu sprawił radość. Wszystko zależy od tego, czym się interesuje. W sytuacji, gdy lubi czytać, uczyć się, poznawać coś nowego to, dobrym pomysłem będzie książka. Jest to temat ponadczasowy. Nawet gdy ma ciekawy księgozbiór to ich tematyka jest tak różnorodna, że z pewnością  znajdziemy odpowiednią.

Co wybrać?

Pomysłów na prezent na święta dla taty ze strony www.taniaksiazka.pl w formie książki jest naprawdę sporo. W sytuacji, gdy czytanie jest dla niego formą relaksu, to wystarczy znać kategorię, którą lubi. Wyboru można dokonać spomiędzy wielu kategorii takich jak:

  • literatura faktu (literatura podróżnicza, eseje, reportaż, biografie i autobiografie);
  • beletrystyka (w tym powieści historyczne, miłosne, horrory, kryminały, literatura obyczajowa);
  • literatura popularnonaukowa (tu można wyodrębnić dziedziny nauki jak np. filozofia, historia, matematyka, nauki przyrodnicze, zdrowie, poradniki dla rodziców);
  • poezja, satyra, dramat;
  • i inne (np. religia, rozrywka, czasopisma, teatr, turystyka, przepisy kulinarne).

Warto zakupić książkę, zgodną z hobby. W sytuacji, gdy rodzic lubi wędkować ciekawa, może być książka o gatunkach ryb. Innym pomysłem będzie poradnik o wędkach. Opisane będzie w nim jaką wędkę wybrać i jak jej używać. Dla zapalonego kibica odpowiednia okaże się publikacja, w której opisano sławnych piłkarzy i ich kluby. Majsterkowicz ucieszy się z poradnika w tematyce “zrób to sam”. 

Oryginalne produkty

Prezentem od serca będą personalizowane książki. Publikacje takie uwzględniają imię taty oraz własne teksty zamawiającego. Będzie to ciepły wyraz podziękowania dla trudów i radości bycia tatą. Tworzona jest z perspektywy dziecka. Takie książki mogą mieć różne tytuły. Wskazują także na to, jak ważny jest ojciec dla dzieci. Bardzo oryginalnym pomysłem jest książka-notes. Jej tytuł to “Tato, opowiedz mi o sobie”. W jej wnętrzu kryją się pytania skierowane do taty. Poniżej jest miejsce na odpowiedź. Wypełnianie tej książki razem z dzieckiem, zapewni spędzanie czasu razem. Pozwoli też poznać odpowiedzi na wiele pytań małego człowieka. Ostatnią propozycją są książki ze zdjęciami ze wspólnych chwil. Oglądanie takiego albumu, przywoła wiele wspomnień.

Każdy prezent w postaci książki nabierze oryginalności, gdy zostanie ozdobiony własną dedykacją.