Co kupić tacie na Gwiazdkę?

Chyba nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak dużo osób ma problem z tym, aby wybrać odpowiedni prezent dla taty. Niby człowieka się dobrze zna, ale chcemy, żeby prezent na Święta dla taty zachwycał (https://www.taniaksiazka.pl/prezenty/najlepsze-prezenty-dla-taty-na-swieta). Może więc najwyższy czas pomyśleć o tym, aby kupić dla ojca książkę. Tak, nie ma co za dużo wymyślać, a książka to jeden z najciekawszych pomysłów, który może sprawdzić się w najróżniejszych momentach. Nie tylko, jeżeli chodzi o Boże Narodzenie. Całkiem możliwe, że tacie spodobają się książki, jakie tworzy Remigiusz Mróz.

“Wybaczam Ci”

Połączenie książki sensacyjnej z thrillerem, który mrozi krew w żyłach. Czy może być coś lepszego do czytania? Główną bohaterką jest Ina Kobryn, która znajduje się w najlepszym momencie swojego życia. Właściwie, to chyba nie ma nawet na co narzekać. Dobra praca, a do tego ukochany mąż przy boku. Właśnie starają się o dziecko. Pewnego dnia mąż Iny wychodzi z domu. Kobieta zauważa, że mąż nie wylogował się z Facebooka. Otrzymuje on wiadomość od tajemniczej kobiety. Krótkie słowa “wybaczam Ci” Ina traktuje jako pomyłkę. Dopiero następnego poranka ta wiadomość zaczyna ją coraz bardziej interesować. A to wszystko dlatego, że kobieta, która była nadawcą tej wiadomości, popełniła samobójstwo w samym centrum Warszawy. Co się stało? Czy to możliwe, że ukochany mąż nie był do końca szczery ze swoją małżonką? Ina będzie chciała poznać całą prawdę.

“Egzekucja. Joanna Chyłka. Tom 14”


Kordian Oryński zaginął. Joanna Chyłka nie ustaje w poszukiwaniach. Co prawda, minęły już trzy miesiące, ale ona nie zamierza się w ogóle poddawać. W tym celu udziela porad prawnych, aby móc zdobyć fundusze na poszukiwania. Chociaż sama nie może reprezentować klientów, wykorzystuje do tego inne osoby. Chyłka walczy jednocześnie o to, aby mogła powrócić do zawodu. Tylko że nie jest to takie łatwe, jak na początku sądziła. Pewnego dnia zgłasza się do niej policjant, który oskarżony jest o zabójstwo cywila. Czy i jemu Chyłka będzie w stanie pomóc?